tel:  +420 224 453 525     mail:     czdeenrusi
Úvod → Služby → Zpět

Služby

Stavba interiéru Vybavení interiéru 3D reklama a propagace
Stavba interiéru Vybavení interiéru 3D reklama a propagace

Společnost AVELON, s.r.o. Vám nabízí služby v oblasti stavebnictví, a to od návrhů, projektování a zajištění stavebního povolení přes realizaci staveb či úprav exteriérů budov, až po úpravy a přestavby interiérů obchodů, kanceláří, recepcí a bytů. Zajišťujeme nejen kompletní stavby, ale i dokončovací stavební práce, sádrokartony, elektroinstalaci, datové sítě, EZS, podlahy, obklady, malování, lakování, fládrování a montáž samotného nábytku – tedy vše, co k dodávce na klíč patří.

více

Společnost AVELON, s.r.o. Vám nabízí služby v oblasti nábytku, designu interiéru recepcí, kanceláří, obchodů, bytů a kuchyní, a to od návrhu prostorového řešení, výběru vhodných materiálů a vizualizací až po výrobu a závěrečnou instalaci dle Vašich požadavků kdekoli po Evropě. Na moderním řešení obchodních a kancelářských prostor spolupracujeme s výtvarníkem a designérem Pavlem Korbičkou. Vaši společnost můžeme také zviditelnit reklamou.

více

Společnost AVELON, s.r.o. Vám nabízí služby v oblasti reklamy – světelné nápisy, světelné panely, bannery a polepy automobilů – od návrhů, estetického a technického řešení umístění reklamy, zajištění schvalovacího řízení až po samotnou výrobu a instalaci. V oboru reklamy současně také nabízíme grafická řešení POS produktů, tiskovin, katalogů, prospektů a plakátů včetně jejich výroby. Vkusná a kvalitně provedená reklama je dnes tradiční formou prezentace společ-ností, vypovídající o jejich významu a úspěšnosti.

více
ABB Austrian Airlines C&A Czech Airlines DHL Economia ETA Gerlach Hochtief Hospodářské noviny Johnson & Johnson McDonald's PPL Ricoh Sazka TNT Carl Zeiss ABB Austrian Airlines C&A Czech Airlines DHL Economia ETA