tel:  +420 224 453 525     mail:     czdeenrusi
Úvod → Reference → DHL – Rebranding společnosti → Zpět

DHL – Rebranding společnosti

rebranding DHL rebranding DHL rebranding DHL rebranding DHL
rebranding DHL rebranding DHL rebranding DHL rebranding DHL

Dobře zpracovaný manuál společnosti DHL umožnil nám jako společnosti pověřené zajistěním nových označení poboček společnosti DHL Express v České republice ve spolupráci s odpovědnými pracovníky společnosti DHL Express zvolit pro každou pobočku ten správný způsob jejího označení tak, aby odrážel její význam pro zákazníka i společnost v širším kontextu.

Airport Business Centre – letiště Ruzyně v Praze – reprezentativní provedení. Podkladový panel je tvořen hliníkovou konstrukcí opláštěnou materiálem Alucobond®. Předsazená písmena z červeného translucentního plexiskla s čirou zadní stěnou. Neony umístěné uvnitř těchto písmen prosvětlují čela písmen a částečně jejich boky, zároveň osvětlují plochu za písmeny. Denní efekt takového nápisu je též patřičně reprezentativní.

Cargo – letiště Ruzyně v Praze – provedení světelných panelů pro dlouhodobé použití v klimaticky náročném prostředí. Ocelová pozinkovaná nosná konstrukce je kotvena k nosníkům střechy ještě dříve, než došlo k pokládkám izolací a naspádování střechy. Panel hliníkové konstrukce je zvlášť zesílený a má zvětšenou hloubku. Čelní vinylová plachta je po aplikaci speciálních barevných fólií překryta vrstvou čiré fólie a tyto vrstvy jsou následně zapečeny podobným způsobem, jako se např. vyrábějí pneumatiky. Výsledkem je čelní plocha odolná vůči silnému větru, nepřízni počasí a UV záření po dobu nejméně 10 let.

Pobočka v Pobřežní ulici v Praze – pohled na dva standardní panely a světelnou reklamu orientovanou kolmo na fasádu, tzv. výstrčku. Tato výstrčka má veškeré kovové prvky vyrobené z hliníku, tvarovaný obal svítící do všech stran je vyrobený z tvarovaného plexiskla. Prosvětlení pomocí zářivek.

Pobočka v Malešické ulici v Praze – nesvětelná plocha o hloubce 8 cm vyrobená z hliníkové svařované konstrukce opláštěné lakovaným hliníkovým plechem. Jedná se o vysoce odolnou plochu vhodnou na místa, kde vzhledem k orientaci do vnitrobloku nemá až tolik propagační charakter.

ABB Austrian Airlines C&A Czech Airlines DHL Economia ETA Gerlach Hochtief Hospodářské noviny Johnson & Johnson McDonald's PPL Ricoh Sazka TNT Carl Zeiss ABB Austrian Airlines C&A Czech Airlines DHL Economia ETA