tel:  +420 224 453 525     mail:     czdeenrusi
Úvod → Reference → Mattoni – Světelný poutač → Zpět

Mattoni – Světelný poutač do interiéru

Logo Mattoni Logo Mattoni Logo Mattoni Logo Mattoni
Logo Mattoni Logo Mattoni Logo Mattoni Logo Mattoni

Logo oblíbeného nápoje slouží k propagaci výrobce a zároveň zútulní interiér Vašeho baru či restaurace. Na fotografiích vidíte dvě varianty provedení, které jsme navrhli a vyrobili pro výrobce minerální vody Mattoni na základě jeho zadání navrhnout výtvarné a technologické řešení propagačního předmětu při uvažovaném počtu vyráběných kusů v řádu desítek, nejvýše stovek.

Technologicky jednodušší a tedy cenově výhodnější varianta na první a druhé fotografii je vytvořena tak, že k čelní ploše vyřezané z červeného plexiskla jsou přilepeny boky, jejichž vnější obrys je menší než obrys čela. Vhodné pro pohledové vzdálenosti větší než 3 metry.

Technologicky složitější, a tedy cenově náročnější varianta na třetí a čtvrté fotografii je vytvořena tak, že k čelní ploše vyřezané z bílého plexiskla jsou přilepeny boky, jejichž vnější obrys je shodný s obrysem čela. Styčná plocha je vyleštěna. Na červené logo je použita samolepicí translucentní fólie. Možno použít v místech bezprostředního kontaktu se zvědavými hosty.

ABB Austrian Airlines C&A Czech Airlines DHL Economia ETA Gerlach Hochtief Hospodářské noviny Johnson & Johnson McDonald's PPL Ricoh Sazka TNT Carl Zeiss ABB Austrian Airlines C&A Czech Airlines DHL Economia ETA