tel:  +420 224 453 525     mail:     czdeenrusi
Úvod → Reference → Střešní světelné reklamy → Zpět

Střešní světelné reklamy

reklama Johnson&Johnson reklama Ricoh a Impromat reklama McDonald's reklama Odkolek reklama Gorenje reklama Motorola reklama Castrol
reklama Johnson&Johnson reklama Ricoh a Impromat reklama McDonald's reklama Odkolek reklama Gorenje reklama Motorola reklama Castrol

Na přiložených fotografiích Vám představujeme některé ze střešních světelných reklam, instalovaných naší společností v městě Praze.

Johnson & Johnson – reklama umístěná na slunolamu kancelářské budovy v Praze Smíchově. Nosná konstrukce ocelová pozinkovaná. Plastická písmena z hliníkového lakovaného plechu, prosvětlená čelní plocha z plexiskla polepeného translucentní fólií, prosvětlení neony. Instalováno 2005, dodnes bez závady. Slouží jako označení budovy sídla společnosti.

RICOH a IMPROMAT – umístěná v ulici Hybernské, Praha 1. Plastická písmena i světelný panel z hliníku. Čelní plocha písmen z plexiskla, čelní plocha panelu z vinylové fólie – oboje prosvětlené elektroluminiscenčními diodami (červené a bílé LED).

McDonald‘s – umístěná na budově restaurace McDonald’s v Praze v ulici Na Florenci. Typizovaná 3D plastická reklama vyrobená převážně technologiemi lisování z plastů.

ODKOLEK akciová společnost – reklama umístěná na střeše provozní budovy pekáren v Praze Vysočanech. Nosná konstrukce ocelová lakovaná. Plochá písmena z ocelového lakovaného plechu, neony umístěné nekrytě z čelní strany písmen a na síti. Po dlouholetém provozu demontováno. Výborná ukázka úspěšného použití retro na správném místě – jednalo se o původní budovu společnosti ODKOLEK z počátku minulého století.

GORENJE – umístěná na ploše budovy v Nuslích – Praha 4. Plastická písmena z hliníku, prosvětlení čelních ploch z plexiskla pomocí neonů. Písmena jsou dále lemována linkou z modře svítících neonových trubic. Dnes již demontováno.

MOTOROLA - Nosná konstrukce ocelová pozinkovaná. Plastická písmena z hliníkového lakovaného plechu, čelní plocha písmen z plexiskla bílé barvy, prosvětlení neony. Dnes již demontováno.

CASTROL – umístěná na budově na rohu křižovatky Bulhar v Praze 1. Výborné místo pro to být viděn. Dnes již demontováno.

ABB Austrian Airlines C&A Czech Airlines DHL Economia ETA Gerlach Hochtief Hospodářské noviny Johnson & Johnson McDonald's PPL Ricoh Sazka TNT Carl Zeiss ABB Austrian Airlines C&A Czech Airlines DHL Economia ETA