tel:  +420 224 453 525     mail:     czdeenrusi
Práce za plného provozu? spolehněte se Instalace interiéru obchodu v zahraničí za 10 dnů? Hotovo. Plocha obchodu C&A mode měřila 2000 m<sup>2</sup>. Přestavba zákaznických recepcí během víkendu? Jistě. Od pátečního večera do pondělního rána. Klient: DHL Express Potřebujete opravdu velkou světelnou reklamu? Bez problému. Vyrobili jsme 230 m dlouhou reklamu pro firmu Fiat v Polsku. Stavební práce během plného provozu? Spolehněte se. Klient: ABB 550 výstrčí a propagačních stojanů za 14 dnů? Ano. My jsme to zvládli pro společnost SAZKA. Výroba a vylepení 20 000 kusů datových štítků za dva týdny? Proč ne. My jsme to dokázali. Klient: DHL EXEL
Instalace interiéru obchodu v zahraničí za 10 dnů?
Hotovo. Plocha obchodu C&A mode měřila 2000 m2.
Stavba interiéru Stavba interiéru Stavba interiéru Vybavení interiéru Vybavení interiéru Vybavení interiéru 3D reklama a propagace 3D reklama a propagace 3D reklama a propagace

Realizace obchodních interiérů od společnosti AVELON

Vítejte na stránkách společnosti AVELON, s.r.o., která Vám nabízí komplexní služby od návrhu až po realizaci obchodních interiérů. Vybavíme vaše obchodní prostory, či zrekonstruujeme, od A do Z. Návrhy, nábytek na míru, stavební práce, ale také vám pomůžeme s reklamou a propagací.

Realizace obchodních jednotek je už ta konečná část. Společně nejdříve připravíme návrh, vizualizaci pro lepší představu, vyladíme veškeré detaily k dokonalosti a pak začneme uskutečňovat vaši představu o dokonalém prostoru pro váš obchod.

Komplexní řešení obchodních jednotek

Vzhled a vybavení obchodní jednotky je stejně důležité, jako jakákoli jiná forma reklamy či propagace. Protože nejdůležitější je pozitivně zaujmout. Proto vám pomůžeme vám vybudovat image vašeho obchodu tak, aby korespondoval s vašimi představami, byl lákavý pro zákazníky a hlavně aby byly produkty uloženy přehledně bez nutnosti hledání či dokonce bloudění.

Díky dlouholetým zkušenostem víme, jak je důležité odvádět dokonalou práci, neboť vysoká kvalita poskytovaných služeb a spokojenost zákazníků je nejlepší vizitkou. Snažíme se, aby realizace obchodních jednotek splňovaly vysoké estetické nároky a funkčnost a tím vynikaly mezi ostatními. Každý zákazník je jiný, každý přináší něco nového a jedinečného, díky čemuž se naše zkušenosti neustále rozvíjejí.

Nechte své podnikání vyniknout, nechte si zařídit dokonalou prodejnu.

více
Reference
   
Stavba rohového vchodového světelného portálu s čelní plochou z plastu – ČR.Dvě varianty provedení, které jsme navrhli a vyrobili pro výrobce minerální vody Mattoni.Prodejní plocha a výkladce společnosti C&A v Obchodním centru Praha Chodov.Vyrobili a instalovali jsme nová označení poboček společnosti DHL Express v České republice.Stavba vchodového světelného portálu do oblouku s čelní plochou z plastu – SR.Typické realizace střešních světelných reklam, které jsme instalovali v Praze.Prodejní pulty na pobočce C&A v Obchodním centru Praha Chodov.Stavba interiéru reprezentativní pobočky společnosti DHL na Václavském náměstí v Praze, stav po dokončení.

Stavba rohového vchodového světelného portálu s čelní plochou z plastu - ČR.

více
ABB Austrian Airlines C&A Czech Airlines DHL Economia ETA Gerlach Hochtief Hospodářské noviny Johnson & Johnson McDonald's PPL Ricoh Sazka TNT Carl Zeiss ABB Austrian Airlines C&A Czech Airlines DHL Economia ETA