Omládněte pomocí našich tipů


Naše společnost za poslední roky ušla dlouhou cestu, a nyní už na známky stárnutí nepovažují za něco, co by se mělo skrývat. Ale to neznamená, že my, ženy, si nechceme pomocí nejrůznějších věcí ubrat pár let. Nemluvíme tu o invazivních zásazích, jako o plastických operacích a tak. Ale jsou určité věci, kterými můžeme podpořit naši krásu.

Peeling

Stárnoucí pleť ztrácí jiskru a takovou tu mladistvou „šťavnatost“. K tomu, aby se vrátila, vám pomůže peeling. Vyhněte se fyzickému peelingu a raději zvolte chemický peeling v podobě kyselin. Pro šetrnou exfoliaci se skvěle hodí kyselina glykolová nebo kyselina mléčná. Na uzavřené póry je zase ideální kyselina salicylová.

sérum

Narovnejte se

Jak lidé stárnou, mají tendence se více hrbit, díky čemuž se podporuje zdání, že jsou starší. Pokud sedíte, zaměřte se na to, že budete mít při posedu prodloužený krk, srovnejte si ramena, vystrčte lehce hrudník. Zaměřte se zkrátka na řeč těla.

Kolagen

Kolagen je protein, který se nachází v našem těle. Má velký vliv na naši pokožku a slouží jako prevence proti vráskám a také může fungovat proti akné. Kolagen navíc podporuje i zdravý vzhled vašich vlasů a nehtů, což přispěje k celkovému mladistvému vzhledu.

Přiléhavé oblečení

Čím jsme starší, tím více máme tendenci se halit do volného oblečení. Což je ale chyba. Přiléhavé oblečení může působit daleko více vkusně a ubrat vám několik let. A koneckonců i několik kilo. Ženy by se neměly schovávat, ale naopak, oblečení by mělo podtrhovat jejich přednosti.

žena

Přirozený make-up

Starší ženy mají občas tendence si nanášet silnou vrstvu make-upu, ve snaze zakrýt známky stárnutí. Daleko lepší službu sami sobě ale uděláte, pokud zvolíte přirozený make-up, jemné oční linky, řasenka, zdravíčko, lesk na rty a pudr pro sjednocení tónu pleti. Takové typy make-upu jsou daleko modernější.