Perfektní dárek pro všechny


Slyšeli jste někdy o reklamních předmětech?
Češi mají specifickou povahu, jejíž charakteristické rysy se prohlubují s tím, jak mají hluboko do kapsy. Vždycky platilo že Češi dostali rádi něco zadarmo, a dnes když je všechno mnohem dražší to platí dvojnásob. A právě toho můžete využít v rámci své marketingové kampaně. Určitě jste si všimli že když se například otevírá nový obchod a první zákazníci nakoupí nad určitou částku, dostanou třeba jako uvítací dárek nějakou pozornost. A lidé se snaží pro sebe dárek získat, mnozí i víckrát. Dárky zadarmo prostě táhnou a lidé si je dopřávají opravdu rádi. Proč toho nevyužít i ve vašem případě?

jutová taška

Pomůžete i planetě
Plátěná taška s vlastním potiskem Promodarky
je ideálním dárkem nejen pro zákazníky nebo kolegy, ale i pro zaměstnance. Nezáleží na tom v čem podnikáte, můžete si nechat vyrobit reklamní tašky, které může každý použít třeba na nákup. Mnoho států na světě se snaží omezit používání jednorázových plastových tašek a používat spíše ty plátěné, takže navíc uděláte i něco pro životní prostředí.

plátěná taška

Na tašku si většinou firmy nechávají natisknout logo, kontaktní údaje nebo třeba reklamní slogan, který je charakteristický pro jejich firmu. S výběrem potisku vám můžeme pomoct my, a nebo třeba vaše marketingová agentura. Využije šanci na zvýšení pozornosti pro vaši firmu nenásilným způsobem. Tašky jsou levné, a pokud by se vám zamlouvaly jiné předměty, u nás jich najdete opravdu hodně.

Vybírejte takové reklamní předměty, které lidé ocení. Nemusíte dávat zbytečnou cetku s logem firmy jen proto že je na ní logo firmy. Dávejte takové dárky, které budou lidé používat. Populární jsou praktické dárky jako je oblečení, tašky nebo kancelářské zboží. Pokud budete potřebovat pomoct s výběrem, rádi vám pomůžeme vybrat dárky pro vaše zaměstnance nebo zákazníky, aby jim udělaly radost.