Hledáte hezké oznámení?


Už víte kde se budete brát a od matriky máte potvrzeno i datum? Pak vaší svatbě nestojí nic v cestě a můžete si začít užívat svatební přípravy naplno. Většina nevěst chce všechno zařídit sama, protože mají určitou představu o tom jak by jejich svatba měla vypadat. Chtějí mít všechno v nějaké barvě doplněno třeba o nějaký prvek. Velmi populární je barva i rostlina eukalyptu, která se hodí jak na stůl, tak i do svatební kytice. Spousta nevěst si vybírá právě eukalyptus, protože vypadá skvěle v jakékoliv kytici i samotný ve váze.

bílé oznámení

Jedna z prvních věcí na svatbu, kterou si nevěsty zařizují, je svatební oznámení. I v dnešní době se dává v papírové podobě všem, které chcete pozvat na svatbu. Většina lidí si jej schová jako vzpomínkový předmět. Na trhu je spousta oznámení, ze kterých si můžete vybrat to, které bude odpovídat vašemu vkusu nebo i stylu svatby. Mnoho nevěst dává přednost tomu, když mají sladěné všechno v jednom designu. Skvěle vypadá oznámení v jedné barvě s jmenovkami na stůl nebo třeba s informacemi ohledně svatby.

Můžete si vybrat třeba velmi moderní plastové oznámení, které se vyrábí z průhledného plastu, a je možné jej popsat fixou či na něj natisknout cokoliv budete chtít. Většina párů ale zůstává věrná klasice a volí papírové oznámení. Jedním z nich je svatební oznámení s krajkou, které je velmi elegantní a žádané. Oznámení může být přeložené, může to být jen kartička, a také může být na čistém či barevném papíře. Velmi populární je embosovaný papír, což je papír, ve kterém je vtlačený nějaký ornament.

oznámení krajka

Podívejte se na sociální sítě
Stále nemůžete najít co by se vám líbilo? Prohlédněte si fotografie ze svateb, kde určitě narazíte na něco co se vám bude líbit. Inspirovat se můžete nejen na svatební tabuli, ale právě třeba i na oznámení, které už budete jistě chtít rozeslat svým blízkým.