Kam umístit umělé květiny v květináči

Tulipány, narcisy, frézie, hortenzie, bramboříky, orchideje – to vše jsou překrásné kvetoucí rostliny v sytě pastelových barvách, které uchvátí nejen ženy, ale i jejich protějšky. Běžte se někdy podívat do botanické zahrady, třeba do té v Liberci, co patří mezi nejvyhlášenější objekty v republice, a zatají se vám z té krásy dech. Jenže ne vždy a všude se nám daří vypěstovat kvetoucí exemplář, například takový ibišek vám vykvete jen s dostatkem světla, a abychom si z nich vytvářeli živé ploty tak, jak je tomu například na Kanárských ostrovech, o tom si můžeme nechat jen zdát.

umělé tulipány

Přesto jsme rádi, když se na rodinné akci, například na oslavě narozenin nebo na uspořádané veselce, objeví květinová výzdoba. V současné době ji lze provést s živými květy, anebo s těmi umělými. Umělé květiny v květináči dovedou výrobci nabídnout na trh v takové podobě, že je mnohdy nerozeznáte od pravých – živých. Samozřejmě, že při pohledu zblízka nevoní a povšimnete si tu jemných detailů, co jsou pro vás jasným vodítkem, že nejde o živoucí rostlinu, to ale neznamená ochudit se o výzdobu zejména v exteriéru.

výzdoba z narcisů

Umělou květinu v květináči https://www.lepaso.cz/Umele-kvety-v-kvetinaci-c16_829_2.htm, například svazek tulipánů nebo kvetoucí orchideje, se skvěle hodí jako dekorace k bílému ubrusu svatebního prostřeného stolu a můžete je umístit i opodál, například do blízkosti zahradního chodníčku a travnaté plochy, a umístíte je jako součást servírovacího stolku s občerstvením. O umělé květiny se není třeba nijak zvlášť starat, nepotřebují zálivku a vodu uvítají snad jen tehdy, osprchujete-li je od prachu. Na oslavě je můžete mít i na prudkém slunci, ale po skončení akce je raději ze slunce stáhněte, aby nevyšisovaly jejich barvy. Umělé rostliny si můžete mezi sebou i půjčovat, například pokud vám na oslavě chybí buxus, může se hodit výpomoc kamaráda, co jej vlastní, a vy jemu zas třeba vypomůžete několika svazky kvetoucích umělých narcisů.