tel:  +420 224 453 525     mail:     czdeenrusi
Úvod → O nás → Zpět

O nás

Společnost AVELON, s.r.o. Vám nabízí komplexní služby od návrhů po realizace v oblasti stavebnictví; designu, výroby a dodávky nábytku; reklamy všeho druhu a v neposlední řadě též služby v oblasti inženýringu.

Na trhu působíme od roku 1995. Vysoká kvalita všech poskytovaných služeb a spokojenost zákazníků byla vždy naší vizitkou. Snažíme se, aby naše výrobky a realizace splňovaly vysoké estetické nároky, funkčnost a pohodlí našich zákazníků a tím vynikaly mezi ostatními. Vítáme nové podněty a respektujeme přání a jedinečnost každého zákazníka. Seznamte se nyní se všemi námi poskyto-vanými službami a přesvěčte se o jejich kvalitě a našich přednostech.

Stavebnictví – Od návrhu až po realizaci

Společnost AVELON, s.r.o. Vám nabízí služby v oblasti stavebnictví, a to od návrhů, projektování a zajištění stavebního povolení přes realizaci staveb či úprav exteriérů budov až po úpravy a přestavby interiérů obchodů, kanceláří, recepcí a bytů. Zajišťujeme nejen kompletní stavby, ale i dokončovací stavební práce, sádrokartony, elektroinstalaci, datové sítě, EZS, podlahy, obklady, malování, lakování, fládrování a montáž samotného nábytku – tedy vše, co k dodávce na klíč patří.

Nábytek – Design, výroba a instalace

Společnost AVELON, s.r.o. Vám nabízí služby v oblasti nábytku, designu interiéru recepcí, kanceláří, obchodů, bytů a kuchyní, a to od návrhu prostorového řešení, výběru vhodných materiálů a vizualizací až po výrobu a závěrečnou instalaci dle Vašich požadavků kdekoli po Evropě. Na moderním řešení obchodních a kancelářských prostor spolupracujeme s výtvarníkem a designérem Pavlem Korbičkou. Vaši společnost můžeme také zviditelnit reklamou.

Reklama – Světelné nápisy, panely a další

Společnost AVELON, s.r.o. Vám nabízí služby v oblasti reklamy – světelné nápisy, světelné panely, bannery a polepy automobilů – od návrhů, estetického a technického řešení umístění reklamy, zajištění schvalovacího řízení až po samotnou výrobu a instalaci. V oboru reklamy současně také nabízíme grafická řešení POS produktů, tiskovin, katalogů, prospektů a plakátů včetně jejich výroby. Vkusná a kvalitně provedená reklama je dnes tradiční formou prezentace společností, vypovídající o jejich významu a úspěšnosti.

Zakázková výroba

Společnost AVELON, s.r.o. Vám nabízí služby v oblasti výroby plastových stojánků, modelů, orientačních systémů a datových štítků. Veškerá výroba je prováděna na zakázku v různých cenových relacích, které se liší dle typu použitého materiálu, výrobní technologie a požadované trvanlivosti výrobku. Záruční doba je poskytována v rozmezí 2–7 let.

Reklama - Světelné nápisy, panely a další
Společnost AVELON s.r.o. Vám nabízí služby v oblasti reklamy – světelné nápisy, světelné panely, bannery a polepy automobilů; od návrhů, estetického a technického řešení umístění reklamy, zajištění schvalovacího řízení až po samotnou výrobou a instalaci. Vkusná a kvalitně provedená reklama je dnes tradiční formou prezentace velkých společností, vypovídající o jejich významu a úspěšnosti.
Stavba interiéru Stavba interiéru Stavba interiéru Vybavení interiéru Vybavení interiéru Vybavení interiéru 3D reklama a propagace 3D reklama a propagace 3D reklama a propagace

Reference

Stavba rohového vchodového světelného portálu s čelní plochou z plastu – ČR.Dvě varianty provedení, které jsme navrhli a vyrobili pro výrobce minerální vody Mattoni.Prodejní plocha a výkladce společnosti C&A v Obchodním centru Praha Chodov.Vyrobili a instalovali jsme nová označení poboček společnosti DHL Express v České republice.Stavba vchodového světelného portálu do oblouku s čelní plochou z plastu – SR.Typické realizace střešních světelných reklam, které jsme instalovali v Praze.Prodejní pulty na pobočce C&A v Obchodním centru Praha Chodov.Stavba interiéru reprezentativní pobočky společnosti DHL na Václavském náměstí v Praze, stav po dokončení.

Stavba rohového vchodového světelného portálu s čelní plochou z plastu - ČR.

více
ABB Austrian Airlines C&A Czech Airlines DHL Economia ETA Gerlach Hochtief Hospodářské noviny Johnson & Johnson McDonald's PPL Ricoh Sazka TNT Carl Zeiss ABB Austrian Airlines C&A Czech Airlines DHL Economia ETA