Pohodlné sezení


Jsou některé případy, kdy lidé jednoduše sedí tak a je jim to nepohodlné. Proto existují různé náhražky anebo pomůcky k tomu, aby se lidé cítili pohodlně, i když sedí. Věřte mi, že když třeba máte nějaké problémy s klouby anebo máte naražená záda, tak je potom velice nepohodlné, když musíte sedět na něčem tvrdém. Proto existují různé antidekubitní podložky na sezení. Antidekubitní podložka na sezení Libelladesign může být opravdu skvělou volbou, třeba když máte dekubity. Samozřejmě, že dekubity můžete mít také z toho, když dlouho ležíte a většinou se to stává těm lidem, kteří jsou nechodící nebo nemohoucí anebo jsou na invalidním vozíku. Já sama jsem tyto zkušenosti měla.

Velmi pohodlná podložka na sezení.

A tady sice tohle se nestalo mě, ale stalo se to jednou mé známé, která právě byla na operaci a moc dlouho ležela na jednom místě, ona potom na nohou a dole na patách měla dekubity, opravdu velké silné proleženiny, proto jsem opravdu ráda, že v poslední době se ve velkém prodávají antidekubitní podložky na sezení. Věřte mi, že když budete mít antidekubitní podložky na sezení, tak se vám opravdu hodně uleví. Neznamená to, že třeba vyhrajete nad svou nemocí. Tohle bohužel samozřejmě ne, ale i když zázraky se stávají. A já sama jsem si říkala, že kdybych byla náhodou někdy nemohoucí anebo měla nějaký úraz, že bych si také domů pořídila antidekubitní podložky na sezení.

Nové kvalitní podložky.

Já sama jsem si řekla, že nejlepší by bylo, kdybyste si třeba pořídili i více těchto antidekubitních podložek na sezení, protože nikdy jich není dost. Nikdy nevíte, kde to budete potřebovat. Můžete si třeba antidekubitní podložku nasazeni vzít i do auta anebo potom to mít také v zaměstnání anebo potom také doma. Já je mám právě také v zaměstnání, také doma a musím říct, že jsem udělala opravdu dobře, že jsem si to takhle zařídila. Opravdu nechci sedět tak, abych se cítila velice nepohodlně.