Proč stavět s námi?


I v dnešní době se staví rodinné domy. Pozemků už sice moc není, ale stále se nějaké dají sehnat. Je potřeba počítat s tím, že nejspíš už nesežerte rovný a pravidelný pozemek kousek od města za pár korun, protože vzrostly i ceny pozemků, ale stále můžete sehnat pozemek, na kterém může stát váš vysněný rodiny dům. Určitě máte ve svém okolí někoho, kdo stavěl dům v poslední době. Nejspíš si vybral variantu stavby svépomocí. Lidé stavící svépomocí většinou staví celé měsíce až roky. Pokud dotyčný není zedník a nemá spoustu přátel co mu kdykoliv pomohou, protáhne se celá stavba klidně i o několik let. Je potřeba si uvědomit, že člověk musí chodit do práce, a potom hned na stavbu. Stavět svépomocí není jednoduché.

nový dům

Pro mnoho lidí je schůdnější variantou staveb domu na klíč. To znamená, že si vyberete u stavební firmy dům který se vám líbí, a po podpisu smlouvy se může začít pracovat. My vám nabízíme výstavbu domu na klíč. V nabídce máme spoustu typových projektů, které si můžete vybrat. Jedním z nich je třeba dům na klíč Effective Enerdomy, který se vyznačuje moderním půdorysem do tvaru písmene L. Z obytné části se vchází na pergolu, takže budete mít vyřešené i venkovní posezení.

stavba domu

Jsme spolehliví
Výběr stavební firmy je velice důležitý. Pokud nechcete na dům čekat déle než je nutné a nebo nechcete riskovat že vám někdo uteče s penězi, vyberte si nás. Patříme mezi nejlepší firmy, jaké můžete oslovit. Dokládají to reference na našem webu, kde si můžete přečíst zkušenosti našich klientů. Také si zde můžete prohlédnout naše projekty i hotové domy.
Naše domy začínají už na třech milionech korun, což je dnes skvělá cena. Vybírat si můžete od menších domků až po větší domy, které budou vyhovovat i početnějším rodinám. Stavíme dřevostavby i zděné domy a určitě si u nás vyberete svůj nový domov i vy.