Rovné zuby


Je opravdu hodně způsobů, jak můžete mít opravdu dokonalý úsměv. A já se vám přiznám, že jsem také vždycky snila o tom, že konečně už budu mít rovné zuby. Já jsem totiž jako dítě měla problémy, se zuby. A mě zaprvé první zuby narostly asi tak o dva roky později, než normálně má být. Já vím, že hodně lidí nemá rádo škatulkování, že každé dítě a každý člověk je originál. Ale podle paní zubařky tohle bylo opravdu špatné. Potom se stal fakt, že když mi narostly druhé zuby, tak jsem měla takové neštěstí, že jsem spadla z kola. http://www.sterba-kola.cz/wizard/ A už asi víte, jak to celé dopadlo.

Maximálně pečuji o zuby.

Já jsem si vylomila dva přední zuby a potom, když mi bylo asi třináct let a pořádně mi dorostly zuby, tak mě bohužel narostly špatně, a ještě byly takové pochroumané, křehké, měla jsem už jít kolikrát k zubaři, ale stále jsem se tam bála. A moji rodiče mě tam nemohli ani dostat. Jenomže potom, když mi bylo asi šestnáct anebo sedmnáct let, tak jsem se chtěla líbit klukům. A k zubaři jsem šla dobrovolně. Vybrala jsem si jednu zubní kliniku, kde dělají zubní fazety. Líbí se mi, že zubní fazety z Prahy jsou opravdu kvalitní a špičkou ve svém oboru a dělají to samí profesionálové, takže jsem byla ráda.

Už mám zubní fazety.

Samozřejmě, že vím, že zubní fazety z Prahy stojí také nemalé peníze, jenomže jsem si řekla, že když mám brigádu, kdy mám také hodně peněz, a navíc rodiče mi dali také peníze, tak tyto peníze budu investovat do sebe. Nechám si dát zubní fazety. Také navíc jsem se dočetla, že když člověk má opravdu krásné zuby, tak také vypadá o pět anebo o deset let mladší. A řekněte mi, kdo by tak nechtěl vypadat mladě? Ne, že by mi vadilo, protože zatím jsem mladá a nechci vypadat ještě více mladě, což by mi nevyhovovalo, ale vím, že v budoucnu by mi to vadilo. Nechci mít škaredé zuby, a to ne v takhle mladém věku. Proto jsem si řekla, že se domluvím se stomatology a přijdu do Prahy, kde si nechám potom dát opravdu kvalitní zubní fazety, abych měla zase lepší úsměv a já měla větší sebevědomí.