4 tipy na svrchní oděvy, které na podzim prostě potřebujete

Podzimní šatník se od toho letního hodně liší. Obsahuje totiž spíše teplejší kousky, které jsou mezníkem mezi horkým létem a mrazivou zimou. Není tedy nutné si pořizovat teplý kožich, který vás zahalí od hlavy až po paty, nějaký teplejší svršek se však v šatníku určitě hodit bude. A věřte tomu, že s kódem sleva About you 25 Zeleneslevy.cz se vám hned bude shánět o něco lépe. Ale po čem se podívat tak, abyste na podzim opravdu mohla zazářit.

Dámy v trenčkotu

Elegantní trenčkot

Elegantním a romantickým povahám nesmí v šatníku chybět klasický a ženami milovaný trenčkot. Jeho nejoblíbenější barvou je béžová, seženete jej však i v dalších odstínech a prokáže vám skvělou službu, ať už v kombinaci se šaty, džínami či sukní.

Sportovně laděný bomber

Pokud elegance není nic pro vás a spíše hledáte něco, v čem vám bude dostatečně teplo a zároveň se to alespoň trochu bude hodit i do města, je bomber tou správnou volbou. Vybírat můžete u tohoto kousku z mnoha odstínů barev, materiálů i střihů, jedno je však jisté – s pohodlnými kalhotami či džínami vás bomber rozhodně nikdy nezklame.

Hřejivá vesta

Jestli je vám už v začátcích podzimu pořádná zima, sáhněte při nákupech po teplé vestě. Ocení ji jak milovnice elegance, tak ženy – sportovkyně, protože při nákupech tohoto kousku oblečení můžete vybírat z mnoha střihů, které se pak dají kombinovat s modelem do práce i sportovním kompletem.

Žena na podzim

Klasika v podobě kožené bundy

Kožená bunda už zdaleka není jen pouhou nutností motorkářů – právě naopak! Kombinovat ji lze prakticky s čímkoliv, zdaleka se neprodává už jen v černé barvě a díky množství materiálů a střihů se dostala v posledních letech skutečně do ulic. Kdo by taky neměl v oblibě kousek, se kterým můžete směle obléct sukni, džíny i volné kalhoty?

A který z kousků nesmí chybět v šatníku právě vám?