Pronajmeme si party stan na svatbu


Svatba patří k nejkrásnějším životním zážitkům a bylo by velmi pošetilé svatební den prožít tak, jako všechny ostatní dny všední. Na svatbu bychom měli vzpomínat v dobrém až do konce života, a to nejen kvůli svatebnímu menu na dřevěných stolech, nýbrž i pro samotné prostředí a pozvané hosty, jimiž se obklopíme. Proto je velmi důležité zvolit místo, kde se bude svatební oslava pořádat, a také datum svatebního obřadu.

svatba v květnu

Svatba v zimě je tabu – svatba v zimě připadá v úvahu tehdy, chystáte-li se jí uspořádat v zahraničí, například na Kanárských ostrovech, kde je subtropické podnebí, na našem území má svatba význam zejména na jaře a v létě. Možná se k vám také donesla velmi rozšířená pověra, že svatby v květnu nemívají dobrý dopad, a že se takové manželství brzy rozpadne, ale to je samozřejmě nesmysl. Ba právě naopak, na této planetě se mnoho událostí odvíjí od negativní analogie (vzhůru nohama) namísto moudré logiky, a toto je jedna z nich. Květen je měsíc lásky, kdy se probouzí okolní příroda, a tehdy od ní také získáváme nejvíce energie (klíčící semena rostlin, pučící květy a zelené listy stromů). Využijte tedy květen i pro svatební obřad, uvidíte, že to bude mít pozitivní ráz.

nevěsta na svatbě

Party stan – svatby se v teplém období roku pořádají zejména proto, abychom trávili svatební den venku, mimo uzavřené prostory. Výborně k tomu poslouží party stan. Cena pronájmu party stanů může být dokonce výhodnější, než cena pronájmu uzavřeného salónku, a tak má mnohdy význam dohodnout se s někým, kdo vlastní velkou zahradu (pokud ji nemáte přímo vy sami), případně rozložit stan na volném prostranství, kde je to možné, a prožít svatební stan co nejblíže kvetoucí májové přírodě. Krásnou svatbu můžete prožít třeba v horách s hezkým výhledem, anebo na okraji letištní plochy místního aeroklubu, kde je otevřený a vzdušný terén.